PERKTHIME ANGLISHT-SHQIP DHE SHQIP - ANGLISHT

 TE GJITHA WEBSITET E MENUSE ME SIPER U NDERTUAN, MIREMBAHEN  DHE U PERKTHYEN
nga pronari Aleksander Stavre.

1(864)639-9458

 

Ne kryesisht ofrojmė pėrkthime me shkrim. Zotėrojmė njė nivel superior kualifikimi dhe eksperiencė jashtėzakonisht tė pasur linguistike, letrare dhe pėrkthimore; posedojmė, nė shkallė tė gjerė, teknologjinė mė moderne tė kompjuterave, si rezultat ofrojmė pėrkthimet mė tė shpejta dhe kualitative nė botė; Ju dėrgojmė pėrkthimin pėr tekste gjer nė 4.000 fjalė kudo nė planet brenda 24 orėve, nėse keni kompjuter.

Pėrkthimet ofrohen me e-mail ose linkė shkarkimi nė formatin e dėshiruar nga klienti. Sipas nevojės sė klientit, pėrkthimet mund tė dėrgohen edhe me faks apo me postė. Po qe se keni  format digjital tė tekstit qė duhet pėrkthyer, ju ofrojmė formatim identik si teksti origjinal, ose pėr mė tepėr, ndoshta ne jemi e vetmja kompani qė ofron jo vetėm pėrkthim dhe transkriptim, por edhe konvertim nga kaseta akustike dhe video kaseta nė CD/DVD tė pėrkthyera.

Konvertim nga kaseta akustike apo video kaseta nė CD/DVD tė pėrkthyera.

Mund ta dėrgoni materialin tuaj pėr pėrkthim te info@shqiptar.com

 JAM PRONAR I  SHUME WEBSITEVE DHE I NJE BIZNESI TE SUKSESSHEM KOMPJUTERASH Computer Consulting NE SHBA.Nė vartėsi tė vendit apo kohės mund tė  ofrojmė edhe pėrkthim gojor, simultan.

 Jam diplomuar mėsues i Gjuhė-Letėrsisė shqipe dhe nė Anglisht.
Zotėroj njė nivel tė paarritshėm tė gjuhės sė shkruar ose tė folur shqipe apo angleze. Perkthej me lehtėsi nga shqipja nė anglisht. Garantoj paarritshmėri shpejtesie dhe kualiteti  nė pėrkthimin simultan shqip - anglisht ose anasjelltas.
 
Klikoni kėtu pėr rezume tė plotė

PERKTHEJEME/SHQIPEROJME ANGLISHT-SHQIP OSE VICE-VERSA

Internet
Pėrkthim faqesh interneti, eksperienca dhe kualifikimi ynė nė teknologji kompjuterash na mundėson tė krijojmė pėr ju, ose tė pėrkthejmė edhe portale apo website tė plota.

Pėrkthime letrare

Romane, novela, tregime, poezi, pjesė teatrale, skenarė filmi etj.

Dokumente personale
Jemi tė specializuar
pėrkthime dokumentash emigrimi tė tė gjitha llojeve dhe ofrojmė tė gjitha lehtėsirat pėr ju. I gjejmė dhe i plotėsojmė formularėt elektonikė ose fotokopjojmė, printojmė pėr ju etj. Ēertifikata / akte / ekstrakte lindjeje, martese, vdekjeje, ēertifikata tė gjendjes civile apo tė gjendjes familjare, vėrtetime shtetėsie, pasaporta, patenta makine, letėrnjoftime etj.

Publikime
Broshura me informacione pėr ente dhe institucione qeveritare dhe joqeveritare, sipėrmarrje, shoqata, artikuj gazetash, shpallje pėr shtyp etj.

Pėrkthime teknike
Manuale, publikime dhe projekte shkencore.

Korrespondenc, kontratash, skenarėsh, katalogėsh pėr nevoja tė shtėpive tė produksionit dhe mediave.
Asistencė montazhi
Gjatė montazhit tė materialeve filmike apo akustike pėr nevoja tė dokumentarėve, reportazheve dhe filmave informativė.
Asistencė gjatė pėrgatitjes sė nėntitujve pėr filma artistikė, dokumentarė, filma informativė dhe reportazheve

 Pėr tė gjitha  llojet e kėrkesave tuaja pėr pėrkthime. Lutemi tė na kontaktoni me email ose telefon pėr ofertėn tonė pa detyrim.